חיפוש

טיפולי PRP

עודכן: 21 בספט׳

היום ניתן לשמוע על יותר ויותר ספורטאים מקצועיים, הבוחרים לעבור טיפולי PRP, על מנת להימנע מניתוחים כירורגיים. מדובר על טיפול ביולוגי יעיל ומוכח מחקרית, המאפשר להפחית את התהליך הדלקתי, לעצור או להאט את שחיקת הסחוס במפרק ולהקל באופן משמעותי על תחושת הכאב. ניתן לעבור את הטיפול בכל גיל והוא מתאים הן לאנשים צעירים, הסובלים מפציעות ספורט או טראומות שונות, והן לאנשים מבוגרים, הסובלים משחיקת סחוס ניוונית וכאבי מפרקים.


אנו במרפאה של ד"ר עמית קדמי נשמח לספק לכם טיפולי PRP, לצורך הפחתת תחושת הכאב ושיפור איכות החיים. ד"ר קדמי הינו אורתופד מומחה כף יד ומרפק, הנחשב לרופא בכיר בתחום כירורגיית היד.


טיפולי PRP
טיפולי PRP


כל מה שחייבים לדעת לגבי טיפולי PRP

היום ניתן להשתמש בהזרקות PRP עבור מגוון רחב של כאבים אורתופדיים שונים. מדובר על טיפול ביולוגי, המבוסס על סרום המופק מדמו של המטופל. באמצעות הטיפול ניתן לזרז ולייעל את מנגנון הריפוי הטבעי של הגוף, ללא שום צורך בהחדרת מרכיבים סינטטיים לגופו של המטופל. הטיפול מתאים לאנשים הסובלים מתחושת כאב כרונית, ששום טיפול אחר לא עזר לה. כמו כן, טיפול PRP יכול להיות יעיל במיוחד לאחר פציעה, מאחר והוא יכול להוביל להחלמה מלאה ולמניעת ההתפתחות של כאבים כרוניים.


הטיפול יכול להתאים לאנשים הסובלים מקרע במניסקוס, קרע בגידים השונים, שחיקת מפרקים, מרפק טניס ומגוון רחב של בעיות אורטופדיות שונות, הגורמות לתחושת כאב ומקשות על חיי היומיום. במהלך הטיפול נלקח דם מהוריד של המטופל לצורך הפקת סרום עשיר בטסיות, באמצעות תהליך הצנטריפוגה. הסרום מרכיב חלבונים שונים התורמים לתהליך הריפוי, עצירת התהליך הדלקתי והגנה על הסחוס.


טיפולי PRP – כל היתרונות ששווה להכיר

טיפול PRP מתחקה אחר תהליך הריפוי הטבעי של הגוף, לכן אין שום הגבלה על כמות הטיפולים. אנשים הסובלים מכאבים כרוניים יצטרכו לעיתים לחזור על הטיפול אחת למספר חודשים או שנים, מאחר והכאב עלול לשוב ולהופיע בשלב מסוים. לעומת זאת, אנשים העוברים את הטיפול בסמוך למועד הפציעה, יכולים ליהנות מהחלמה מלאה, ובכך להימנע מניתוח כירורגי או מכאבים כרוניים. במהלך הטיפול הסרום שהופק מדמו של המטופל מוזרק ישירות לאזור הפגוע, כאשר ניתן להזריק את הטסיות, גורמי גדילה וחומרים אנטי דלקתיים ישירות לתוך המפרק או הרקמה הרכה שנפגעה. בצורה כזאת, ניתן להגדיל את רכיבי הריפוי באזור באופן משמעותי ולקצר את תהליך השיקום. ברוב הפעמים האפקט של הזריקה יושג לאחר 3 – 4 שבועות וההשפעה אמורה להספיק למשך חצי שנה עד שנה. בחלק מהמקרים לא יהיה צורך בטיפול נוסף, אך במקרים קשים, יהיה צורך לחזור על טיפול לאחר מספרים חודשים, עם התחדשות הכאב.


אנו במרפאה של ד"ר עמית קדמי נשמח לספק לכם טיפולי PRP בסטנדרטים הגבוהים ביותר, לצד ייעוץ מקצועי ויחס אישי. למידע נוסף, צרו קשר.


8 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול