חיפוש
  • Amit Kedmi

איך בוחרים מנתח כף יד?

עודכן: 29 באוג׳

כפות הידיים שלנו חייבות להיות גמישות וחזקות, על מנת לאפשר לנו ביצוע תקין ונינוח של הפעולות השונות, הדרושות לנו בחיי היומיום. במקרים של בעיות, פציעות או מוגבלות בתנועת כף היד, יש צורך לפנות לרופא המתמחה בתחום. רק מומחה בתחום כירורגיית כף היד יוכל לאבחן לעומק את התסמונת או המחלה שלכם, במטרה להציע את הפתרון היעיל והחדשני ביותר. טיפול ממוקד בהתאמה אישית יאפשר לכם להחזיר את הפונקציונליות המלאה של כף היד וליהנות מהחלמה מהירה ככל הניתן.


איך בוחרים מנתח כף יד?
איך בוחרים מנתח כף יד?


החשיבות של מנתח כף יד

מנתח כף יד הינו אורתופד בעל הכשרה נוספת בניתוח של היד. הניתוח עצמו כולל שימוש בעזרים עדינים וציוד מתקדם, החיוני לצורך ביצוע פעולות מדויקות במבנה העדין והרגיש של כף היד. אופי הניתוח תלוי כמובן במצב כף היד שלכם ובתסמונת שאתם סובלים ממנה, לכן לפני הניתוח יש לעבור אבחון מקיף וביצוע של בדיקות הדמיה שונות, שנועדו לספק תמונה ברורה יותר של המצב. בחלק מהמקרים ניתן יהיה לבצע את הניתוח בהרדמה מקומית, בעוד שבמקרים אחרים יהיה צורך בהרדמה כללית. כדאי לדעת כי כירורגיה של כך היד נחשבת להתמחות מבוקשת ונדירה, לכן לא פשוט למצוא כירורג כף יד בארץ. ישנם עשרות בודדות של רופאים מנתחים המתמחים בכף היד, לכן כדאי לדעת כיצד לבחור את המנתח הנכון ביותר עבורכם. חשוב לזכור כי ניתוח כושל עלול להתבטא בנכות משמעותית, שתשפיע על איכות החיים שלכם. לכן חשוב לא להתפשר, אלא לבחור במנתח כף יד ברמה הגבוהה ביותר.


כיצד לבחור מנתח כף יד?

אף אחד לא היה רוצה לבחור במנתח כף יד פחות מנוסה או פחות מקצועי, מאחר וניתוח כושל עלול להתבטא במגבלת תנועה, כאב כרוני, נוקשות של המפרק, הפרעות בתחושה וכדומה. לכן חשוב לא להתפשר על רופא אורטופד, אלא להתעקש על מנתח כף יד, המכיר היטב את התחום ומסוגל לבצע את הטיפול על הצד הטוב ביותר. כדאי לבחור במנתח כף יד מנוסה ומקצועי, בעל וותק וניסיון של שנים בתחום. כדאי לבחור במנתח המתמחה בטיפולים זעיר פולשניים, המאפשרים שימוש בארתרוסקופיה, לצורך ביצוע של פעולות מדויקות, ללא שום צורך בחתכים רחבים. טיפולים אלו יבטיחו לכם החלמה מהירה יותר וימנעו כאב ואי נוחות מיותרת.


אנו בקליניקה של ד"ר עמית קדמי נשמח לספק לכם אבחון וטיפול מתאים בכל תסמונת ובכל בעיה. מדובר על מנתח כף יד מקצועי ומנוסה, המתמחה בתחום כירורגיה של היד ומשמש בתור מנהל המרפאה ביחידת כף היד במרכז הרפואי רבין. ד"ר קדמי מאמין בביצוע של ניתוחים זעיר פולשניים, על פני ניתוחים עם חשיפה רחבה, במטרה לצמצם את זמן ההחלמה ולמנוע כאב וסיבוכים מיותרים. אנו משתמשים בטכניקות ובטכנולוגיה המתקדמת ביותר. לקבלת ייעוץ ומידע נוסף, צרו קשר עוד היום!


10 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול