חיפוש
  • Amit Kedmi

אורטופד כף יד מומלץ

אנשים רבים מחפשים בנרות אחר אורטופד כף יד מומלץ, מאחר וישנו מחסור חמור בארץ באורתופדים, בעלי התמחות מיוחדת בכף היד והמרפק. יש לזכור כי ישנו הבדל עצום בין רופא אורתופד שלא עבר הסמכה מיוחדת, לבין היכולות והידע של אורתופד שעבר התמחות מיוחדת במבנים העדינים והרגישים של כף היד. פגיעה באחד המבנים, הגידים או העצבים של כף היד עלולה להוביל לנכות משמעותית. אנשים הסובלים מתסמונת מסוימת של כפות הידיים, או לחילופין, פציעה שנגרמה ממכה או מטראומה, חייבים לפנות לאורטופד כף יד מומלץ, על מנת לקבל אבחון מדויק וטיפול מתאים. טיפול לקוי עלול להוביל למוגבלויות תנועה משמעותיות, חולשה של כף היד, חוסר גמישות וכדומה.


אורטופד כף יד מומלץ


אורטופד כף יד מומלץ – כל הסיבות להשקיע בכך

אין ספק כי הסיבה המרכזית להשקיע באורטופד כף יד מקצועי ומנוסה, היא הרצון להבטיח לעצמכם תנועתיות מלאה של כף היד. רובינו עושים שימוש קבוע ובלתי פוסק בכפות הידיים שלנו, מבלי בכלל לתת על כך את הדעת. אך פציעה או מחלה של כפות הידיים, עלולה להוביל למוגבלות משמעותית, שתשפיע על איכות החיים. כף היד שלנו מכילה מנגנונים מורכבים של עצמות, גידים, שרירים, עצבים וכלי דם, לכן חשוב לפנות לרופא שמכיר את התחום לעומק, על מנת להבטיח לעצמכם את האבחון והטיפול האידיאליים ביותר. רק רופא שעבר התמחות מיוחדת, יכיר לעומק את המנגנונים השונים ויבטיח לכם תנועתיות מלאה של כף היד, באמצעות טכניקות חדשניות ומכשור מתקדם.


אורטופד כף יד מומלץ – טיפים שכדאי להכיר

לא רבים מודעים לכך, אך למעשה כף היד שלנו עשויה מ- 27 עצמות קטנות, המחוברות זו לזו בשרירים, המאפשרים את תנועת האצבעות. כל פציעה וכל דלקת או גיד בתהליכי התנוונות עלולים לפגוע בעבודה השוטפת של המנגנונים השונים ולגרום לכאב, חולשה וחוסר תפקוד. שבר שלא התאחה נכון, עלול להוביל לנזק תמידי, בדיוק כמו דלקת זיהומית, דלקת בגידים, מחלות כלי דם ומחלות מקצוע, הנגרמות בעקבות עומס יתר. במקרים מסוג זה חשוב לפנות לרופא המתמחה בתחום, על מנת להבטיח לעצמכם את הטיפול האפקטיבי ביותר. כדאי לוודא מראש את הוותק והניסיון של הרופא וכמובן לקרוא חוות דעת של לקוחות קודמים. כמו כן, יש לוודא כי הרופא ביצע מספר רב של ניתוחים מורכבים וכי הוא דוגל בטיפולים זעיר פולשניים, המזרזים את זמן ההחלמה ומבטיחים דיוק מקסימלי.


אנו במרפאה של ד"ר עמית קדמי נשמח לספק לכם מגוון רחב של טיפולים חדשניים ואפקטיביים לכפות הידיים. ד"ר קדמי הינו מומחה מוביל בכירורגיית כף היד והוא נחשב לאחד הרופאים המומלצים ביותר בתחום. מדובר על מנהל המרפאה ביחידת כף היד במרכז הרפואי רבין ומנתח בכיר בבית חולים אסותא ברמת החייל. אנו מאמינים בניתוחים זעיר פולשניים על פני ניתוחים עם חשיפה רחבה, במטרה לצמצם את זמן ההחלמה. צרו קשר!


7 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול